Egodan yüksek benliğe geçiş için ihtiyacınız olanı keşfedin

“Deep Change Spiritüel Zeka Değerlendirme Aracı”, stres dolu durumlarda bile, kişilerin iç ve dış dünyasında huzurlu bir şekilde sakinliğini korurken bilgece ve şefkatle davranabilmesi için gerekli olan 21 yetkinliği ölçümlemektedir.

Deep Change Spiritüel Zeka Değerlendirme Aracı derinliği ve kesinliği konusunda benzersizdir. Cindy Wigglesworth tarafından ortaya konmuş olan bu değerlendirme, kişileri inançlarından bağımsız olarak değerlendirir. Bir başka deyişle sizin inancınızın ne olduğu ile ilgili bir değerlendirme yapmaz. Bilimsel çalışmalar eşliğinde uzman bir ekip tarafından oluşturulmuş olan bu araç, kişilere spiritüel zekanın 21 yetkinliğinde hangi noktada olduklarını belirlemeleri konusunda yardımcı olur.

“Spiritüel Zekayı tanımlamanın bir çok yöntemi olduğu gibi, ölçmenin de bir çok yöntemi var. Cindy Wigglesworth’ün ölçümlemesi, spiritüel zekanın gelişimsel değişkenlerini de içeren sürecinin eşsiz ve mükemmel bir bakışını geliştirmiş. Dolayısıyla kesinlikle tavsiye ederim.”
Ken Wilber, Integral Institute
“Deep Change Spiritüel Zeka Değerlendirme Aracı danışanlara maksimum netlik sunma amacıyla titizlikle test edildi. Benlik gelişim teorisiyle yüksek derecede ilişkilidir. Bu değerlendirme aracı ile Cindy Wigglesworth’ün koçluk yaklaşımı değerlendirme sonuçlarının nasıl kullanılabileceği konusundaki en iyi uygulama örneğidir. Danışanlar, içsel maneviyatlarını keşfederek ve onları sınırlayan ve eskimiş olan inançlarını fark edip, yeni bakış açıları geliştiriyorlar. Bu bakış açıları, manevi olasılıkları da ortaya çıkarıyor.”
Dr. Susanne Cook, Harvard