UYGULAYICILARIMIZ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!

Değerli Uygulayıcılarımız,

Genos International Türkiye Distribütörü olarak, ülkemizde Genos Duygusal Zeka Değerlendirme Araçlarının  ve Gelişim Programlarının sunulması konusunda sizlerle işbirliği içerisinde olduğumuz için mutluyuz.

Çalışmalarımızda, kurumsal bütünlüğü korumak ve kavramsal sorunların önüne geçilebilmesi adına, web siteniz, broşürleriniz, kartvizitleriniz gibi iletişim dokumanlarınızda kullanmanız için, aşağıda verilen logo ve içerik bilgilerini kullanmanızı ve sürdürülebilir kılmanızı önemle rica ediyoruz.

Gerekli revizelerin 15 Ocak 2018 tarihine kadar yapılması gerektiğini iletmek isteriz. Farklı görsel veya döküman taleplerinizi info@bccturkey.com adresinden mail yoluyla talep edebilirsiniz.

Konu hakkında gerekli hassasiyeti göstereceğinizi umuyor, yeni yılın size ve sevdiklerinize  güzellikler getirmesini diliyoruz.

bcc Turkey – Balance and Change Center | Genos International Distributor

Web ortamında yer verilmesi zorunlu text:

(………..) Danışmanlık, Genos International’ın Türkiye’deki tek distributörü olan bcc Turkey’in iş ortağıdır. Genos International Değerlendirme Araçları ve Gelişim Programlarının sunulması konusunda bcc Turkey tarafından yetkilendirilmiştir. Swinburne Üniversitesi bilimsel araştırma sonuçları ile oluşturulmuş Genos Duygusal Zeka Modeli ve Değerlendirme Araçlarıyla, oluşturulmuş ölçümlenebilir gelişim programları sunar.

Web + Baskılı Dökümanlarda Kullanılması gereken logolar:

Aşağıda yer alan logolar vektörel formatta olup Illustrator, Photoshop, CorelDraw gibi programlara Import edilebilir özelliktedir.

bcc Turkey Kurumsal Logo

Download

Genos Kurumsal Logo

Download

Practitioner Logo

Download